21:07 / E Shtunë, 14 Tetor 2017 / indeksADMonline

Dasmë në familjen e Pal Lekajt, i ftuar special Ramush Haradinaj!

Në familjen e ministrit të Infrastrukturës Pal Lekaj ka dasmë  të madhe.

Mbrëmjen e sotme shumë mysafir janë mbledhur per të festuar në familjën Lekaj, në këtë mes është edhe kryeministri i Republikes së Kosovës, Ramush Haradinaj, raporton Zeri.info

Djali i vellaut të ministrit Lekaj sot kurorzon dashurinë e tij me martesë, nga kjo mbremje Zeri.info ka siguruar disa fotografi ku shihen Lekaj dhe kryeministri Haradinaj duke ngre dolli.ZERI

Image

Image