23:48 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Daut Haradinaj dhe Lola shkëlqejnë përkrahë njëri-tjetrit

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Lola janë shpesh herë pjesë e mediave edhe për shkak të jetës së tyre private.

Nuk mungojnë as paraqitjet e tyre të përbashkëta e që çdo herë rrëmbejnë vëmendje, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh që ka postuar së fundi, me veshje elegante, Dauti dhe Lola dukeshin të lumtur dhe plotë shkëlqim së bashku.

Kujtojmë që Dauti dhe Lola janë prindër të dy fëmijëve./Indeksonline/