20:19 / E Premte, 21 Shkurt 2020

Daut Haradinaj: Vjosë, reflekto edhe për Autostradën e Dukagjinit

Nënkryetari i AAK-së, Daut Haradinaj i ka kërkuar kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmanit që të reflektojë për autostradën e Dukagjinit.

Osmani tha se autostrada e Anamoravës do të bëhet dhe se korrupsioni do të ndalet, transmeton Indeksonline.

Haradinaj u shprehë se autostrada e Dukagjinit do të bëhet me apo pa Vjosën.

Postimi i plotë:

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani e paska pranu që autostrada e Anamoravës do bëhet!

Ky është lajm i mirë dhe reflektim i saj, shpresoj që do ta thotë të njejtën edhe për autostradën Dukagjinit pasi që ajo do bëhet me apo pa Vjosën.