21:02 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Dauti bëhet romantik, i bën dhuratë Lolës për Shën Valentin

Me 14 shkurt shënohet Dita e të Dashuruarve kudo në botë.

këtë ditë të dashuruarit e shfrytëzojnë  për t’i treguar njëri-tjetrit dashurinë dhe rëndësinë që ka partneri për ta, dhe këtë e bëjnë duke bërë dhurata të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Edhe deputeti Daut Haradinaj i ka bërë dhuratë një buqetë me lule bashkëshortes së tij, Lola Haradinaj.

Ishte Lola ajo që ka publikuar një fotografi të Dautit, teksa shkruan “Dao jem”.

Ndryshe, çifti janë prindër të dy fëmijëve./Indeksonline/