09:47 / E Enjte, 21 Qershor 2018 / indeksADMonline

David Beckham baba perfekt, video që u tregon se sa i lidhur është me fëmijët

Futbollisti i njohur tashmë në pension, anglezi David Beckham përveç karrierës ai ka krijuar gjatë jetës së tij edhe një familje të mrekullueshme,

I martuar me dizenjatoren e njohur, Victoria Beckham ai është baba i katër fëmijëve, të cilët i quan të mrekullueshëm.

Image result for david beckham kids

Beckham tërë kohën publikon imazhe me fëmijën e tij, madje edhe emocionet në sukseset e tyre, të cilat i ndanë me adhuruesit.

Image result for david beckham kids

Në një video të publikuar e shohim David kaq të lidhur me fëmijët, madje edhe flet për lidhjen e vecantë me ta.

Ndryshe, David është baba i tre djemve, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe vajzës Harper./Indeksonline/

Image result for david beckham kids twitter