14:31 / E Mërkurë, 27 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Del nga morgu i Marsejës, trupi i shqiptarit të vrarë, Florenc Beqiri (Video)

Tre ditë pasi i hoqën tubat që e mbanin të gjallë, ka dalë nga morgu i Marsejës, trupi i pajetë i shqiptarit Florenc Beqiraj.

Policia franceze ka nisur hetimet dhe për këtë arsye ka bërë edhe raportin mjekoligjor për shkaqet e vdekjes së Beqirit.

Ky i fundit u gjet në gjendje të rëndë në qelinë e burgut në Marsejë, ndërsa ndjeni 4 ditë i shtruar në një spital në Marsejë.

Mjekët vendosën që ti hiqnin tubat që e mbanin në jetë.