09:43 / E Mërkurë, 10 Tetor 2018 / indeksADMonline

Del video e performancës së Dua Lipës në AMA, duket seksi!

Dua Lipa nuk kishte si të mungonte në Amerikan Music Awards, madje edhe me performancë.

Sot ajo ka publikuar edhe videon e shkurtë të kësaj performance në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë e bukur dhe në formë.

Dua Lipa

“Performanca e ONEKISS dhe ELECTRICITY në AMA. Faleminderit të gjithë ekipit që kanë sjell energjinë më të mirë përgjithmonë!” ka shkruar Dua duke falënderuar ekipin me të cilin ka punuar.

Ndryshe, në AMA morën pjesë tri shqiptaret që po na bëjnë krenar në të gjithë botën, duke filluar me Duan, Ritën dhe Beben./Indeksonline/

 

Temat: