09:42 / E Enjte, 22 Korrik 2021 / AD

Demi Lovato pritet të ‘trondit’ rrjetin, e filmon vetën duke kryer marrëdhënie seksuale

Demi Lovato ka bërë të ditur që ka publikuar skenën e parë seksuale.

Ajo u shpreh se të gjithë ndjejnë pak ankth në fillim, por shpejt e kuptojnë se sa krenarë don të jenë me veten e tyre, transmeton Indeksonline.

Në një postim në Instagram ajo tregoi se ka filmuar skenën e parë seksuale dhe kanë folur për mënyrën se si ka reflektuar kjo në trupin e tyre.

Lovato shkruajti : ” Duhej të filmoja një skenë seksi sot. E para ime! Unë kisha pak ankth duke hyrë në të, por aktorët dhe ekuipazhi ishin aq profesionistë dhe të lehtë për tu punuar, sa më qetësoi menjëherë.

Pastaj, kam menduar se sa krenare unë jam për të qenë në gjendje të ndjehem rehet në lëkurën time për të bërë atë. I tregoi rrallë ndonjëherë krahët e mia para . .. tani unë jam në këtë !! (Kuptohet, mezi tregon asgjë, por akoma..)  Unë nuk ndihem mirë në lëkurën time, kështu që kur e bëj, dhe ndihem mjaft seksi për të postuar – Unë bëj pikërisht atë! E rëndësishme të festoj fitoret e vogla. Për këtë shpërthim të rastësishëm të besimit të trupit dhe po për seks të qeshur të vështirë “, përfundoi ajo.

Shumë fansa e vlerësuan trimërinë e Lovato, duke thënë gjithashtu se ata dukeshin ‘mahnitës’ në foton e postuar.

Njëri shkroi: ” Ne jemi shumë krenarë për ty dhe mezi presim për projektet e tua të reja !!”

Dikush tjetër tha: “AAAAAA LE TE SHKOJME “.

Një i tretë komentoi: “Jam krenar për ty Demi vërtet !!! Je shumë e bukur !!!!”./Indeksonline/