23:24 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Demi Lovato tregon si po e merr vetën, teksa poston fotografi të “nxehtë”

Demi Lovato është duke u përqendruar në shëndetin e saj mendor, emocional dhe fizik që prej mbingarkesës së saj gati-fatale vitin e kaluar – dhe ajo ndihet e sigurt se ajo është mjaft e fortë për t’u përballur me çdo gjë dhe kujtdo që vjen në rrugën e saj.

Këngëtarja shprehu mirënjohje “të lartë” që merr nga praktika jiu-jitsu dhe përfitimet e zotërimit të arteve marciale braziliane.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram ku shfaqet në bikini teksa ka shkruar:

“Realiteti është, unë jam ulur në palestër, jiu-jitsu, duke u ndier shumë në jetë dhe duke ndjerë dridhjet e mia pas stërvitjes”. Kjo më bën të ndihem fuqizuese sepse ndihem sexy dhe unë mund të mbroj veten nga dikush që ndonjëherë përpiqet të më sulmojë. “Çdo madhësi, çdo formë, çdo gjini. Unë kam siguri, por në momentet që jam vetëm, ndihem e sigurt”.

Ndryshe ajo po kalon disa ditë pushimi në Bora Bora./Indeksonline/