00:24 / E Hënë, 21 Tetor 2019

Demi Rose se duron dot të nxehtit, zhvishet thuajse e gjitha

E bukura, Demi Rose shquhet për pozat e saj të ‘nxehta’. Ajo nuk e ka fare problem t’i tregojë të gjitha dhe këtë duket se po e bënë me shumë qejf.

Modelja në fjalë, këtë herë është shfaqur me bikini të zeza në pjesën e poshtme të trupit, ndërsa sipër kishte ekspozuar komplet gjoksin, shkruan Indeksonline.

Demi në foton e publikuar ka marrë mbi 300 mijë pëlqime pa kaluar ende një orë nga publikimi.

View this post on Instagram

Blessing your Sunday 💗 by @dannydesantos

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Ajo di të jetë përherë kaq unike! /Indeksonline/