10:41 / E Premte, 14 Qershor 2019

Demi Rose shkëlqen në paraqitjen e fundit me bikini ngjyrë ari

Demi Rose modelja 24 vjeçare, bëri një paraqitje tejet ‘hot’ që të lë pa frymë, teksa ajo u shfaq me bikini të holla ngjyrë ari ku po pozonte për fushatën e saj të fundit me markën e modës “Oh Polly”, transmeton Indeksonline.

Modelja në Instagram tregoi kthesat e saj trupore, që e bëjnë mjaft të veçantë.

Ajo mori gjithë vëmendjen me këtë paraqitje, teksa falënderoj fansat për dashurinë dhe mbështetjen e vazhdueshme të tyre. /IndeksOnline/