08:58 / E Hënë, 29 Qershor 2020 / indeksADMonline

Demi Rose vazhdon me poza të “nxehta”

Modelja dhe personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Demi Rose, njihet për paraqitjet e saj të “nxehta”.

Ajo vazhdimisht provokon publikun me paraqitjet që bën, shkruan Indeksonline.

Edhe në imazhet e fundit që i ka publikuar, Demi është shfaqur mjaft provokuese para mbi 14 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

Duke vënë në pah linjat trupore bombastike, ajo edhe njëherë ka marrë gjithë vëmendjen. /IndeksOnline/