13:22 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Deputetët shkojnë në pauzë, seanca pritet të rifillojë në ora 15:00

Deputetët e Kuvendit kanë ndërprerë punimet e seancës, për të shkuar në pauzë.

Vazhdimi i seancës së kaluar filloi sot në ora 11:00, ndërsa pas pauzës pritet të rifillojë në ora 15:00, shkruan Indeksonline.

Tashmë në orët e kaluara u arrit të votoheshin anëtarët e Këshillit Gjyqësorë si dhe një anëtarë  i Këshillit Prokurorial.

Gjatë punimeve të seancës nuk u arrit të votohet Projektligji për vlerat e luftës së UÇK-së./Indeksonline/