21:08 / E Martë, 01 Dhjetor 2020 / OSH

Deputeti i LDK-së u kërkon falje simpatizantëve të partisë: Ua kemi thyer zemrat

Deputeti i LDK-së, Faton Bislimi në Debat Plus  ka thënë se zgjedhjet e Podujevës janë alarmi më i fuqishëm për këtë parti se duhet ribrendim politik.

Ai tha se pas kësaj humbje LDK duhet të reflektoj dhe se më shumë se thyerja e bastionit “ne i kemi thyer zemrat e simpatizantëve të LDK-së”.

“LDK tash e 30 vite është parti me të cilën kanë kaluar procese të mëdha. Tash ne duhet të reflektojmë si parti.Unë i falënderoj të gjithë qytetarët për mbështetjen. Iu kërkojë falja publike të gjithë dashamirëve të LDK-së për çfarëdo zhgënjimi që LDK ka krijuar te ata”, tha ai./IndeksOnline/