22:45 / E Diele, 23 Janar 2022 / C E

Derbin në mes të Milanit dhe Juventusit e “fiton” Interi

Ka përfunduar pa gola derbi i Serie A.

Milani dhe Juventusi kanë barazuar pa gola në ndeshjen e javës së 24-të.

Ky rezultat më së shumti i konvenon Interit që vazhdon të kryesoj tabelën.

Interi është në vendin e parë me 53 pikë, Napoli e dyta me 49 pik derisa Milani në vendin e tretë me 48 pikë.

Juventus është e pesta me 41 pikë. /IndeksOnline/