09:11 / E Hënë, 16 Shtator 2019 / indeksADMonline

Detyrohet të operohet, pasi gëlltiti unazën e fejesës gjatë gjumit

Një grua u detyrua të bënte operacion pasi ajo gëlltiti aksidentalisht unazën e fejesës gjatë një ëndrre të “trishtueshme”

Jenna Evans nga San Diego, mendoi se udhëzimet e të fejuarit Bobby Howell për të gëlltitur copën e bizhuterive për ta “mbrojtur atë” ishte pjesë e një makthi, por kur ajo u zgjua unaza ishte zhdukur, përcjell Indeksonline.

Pasi ajo vuri re një boshllëk në gishtin e katërt të dorës së majtë, ajo e dinte saktësisht se çfarë kishte bërë dhe nxitoi për kujdes urgjent të mërkurën.

Ajo shpjegoi kur rrezja x u kthye ajo zbuloi “unaza ishte aty në stomakun tim” dhe shumë shpejt pasi ajo pretendoi ta ndiente atë në zorrët e saj.

“Bobby më në fund ma dha unazën time përsëri në mëngjes – i premtova të mos e gëlltisja përsëri”, ka thënë ajo./Indeksonline/