17:54 / E Premte, 23 Korrik 2021 / Ç.Q

Dhurat Dora pas këngës me Noizyn, ka një suprizë tjetër për fansat e saj

Në mesnatë, Dhurata Dora publikoi duetin e saj me Noizyn që titullohet ‘Mi Amor’.

Dyshja arritën t’i mbledhin më shumë se 1 milion klikime pa u bërë 24 orë.

Me këtë rast, artistja e shumë hiteve falënderoi fansat dhe zbuloi se ky bashkëpunim ishte i pari nga albumi i saj i ri.

Pra Dhurata qenka duke punuar në album, dhe gjithçka mund të jetë për disa muaj.