13:08 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / OSH

Dhurata Ahmetaj thjesht shkëlqen!

Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë asnjëherë, shkruan IndeksOnline.

Edhe në fotografitë e reja ajo duket perfekt dhe si gjithmonë në formë të mirë trupore. /IndeksOnline/