15:22 / E Martë, 24 Nëntor 2020 / OSH

Dhurata Dora me pizhama në kuzhinë, pyetja e saj “Pite a flinë”

Dhurata Dora ka provokuar fansat e saj me një foto nga kuzhina.

Me pizhama dhe pranë pemëve, Dhurata ka ndarë një pyetje për ndjekësit e saj.

“Pite a flinë” është dilema e Dhuratës sot.

ër grimin e saj në këtë foto është përkujdesur Arbër Bytyqi./Indeksonline/