22:06 / E Diele, 26 Maj 2019

Dhurata Dora me shije, duket kaq atraktive

Dhurata Dora po vazhdon ta shijojë bashkëpunimin me reperin francez Sool King.

Kënga “Zemër” ka thyer rekordet për një kohë të shkurtë, teksa vazhdon të jetë një nga hitet e momentit.

Por, këngëtarja veç e suksesshme, ajo shquhet edhe për stilin e saj të veçantë.

Së fundmi artistja vjen joshëse përmes një fotografie, ku duket në atrakive dhe e veshur me shije./Indeksonline/