14:03 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dhurata Dora ndryshon pamje! Shfaqet shumë më ndryshe (Foto)

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të pëlqyera të shoubizit shqiptar.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet me një model të flokëve më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Dhurata ishte veshur me një stil të veçantë dhe veshjen e kishte kombinuar edhe me disa vath të mëdhenj.

Ja si dukej Dhurata./Indeksonline/

Temat: