14:03 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Dhurata Dora ndryshon pamje! Shfaqet shumë më ndryshe (Foto)

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të pëlqyera të shoubizit shqiptar.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet me një model të flokëve më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Dhurata ishte veshur me një stil të veçantë dhe veshjen e kishte kombinuar edhe me disa vath të mëdhenj.

Ja si dukej Dhurata./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb