19:29 / E Martë, 01 Janar 2019

Dhurata Dora seksi në të bardha, falënderuese për vitin që lam pas

Këngëtarja e njohur, Dhuata Dora ka lënë papa një vit tejet të suksesshëm.

E, për këtë ajo është falënderuese gjë të cilën e ka treguar në imazhet e para që ka publikuar për këtë vit, shkruan Indeksonline.

Në një fustan të bardh, Dhurata dukej mjaft në formë dhe atraktive.

‘Urime Viti i Ri 2019, falënderuese për cdo moment ka shkruar këngëtarja./Indeksonline/

View this post on Instagram

Happy new year 2019 ?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on