19:33 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dhurata Dora vjen me foto të reja (Foto)

Dhurata Dora ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur, pak më parë ka bërë disa paraqitje në InstaStory- shkruan Indeksonline.

Si githnjë ajo duket e këndshme dhe e bukur.

Kujtojmë se Dora vazhdon të ruajë jetën e saj private larg medias rozë, duke mos bërë me dije nëse ka takuar ende mashkullin ideal./Indeksonine/