11:48 / E Diele, 06 Tetor 2019 / indeksADMonline

Dhurata Hoxha-qytetarëve: Ushtroni të drejtën kushtetuese për të votuar, fati i shtetit është në duart tona

Votën e saj për zgjedhjet e sotme, e ka hedhur edhe ministrja në detyrë e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha.

Ajo ka votuar në sallën “1 Tetori”, në Prishtinë.

Hoxha i ftoi të gjithë qytetarët ta ushtrojnë të drejtën e tyre për të votuar.


“Çdo gjë ishte në rregull, ftoj gjithë qytetarët të ushtrojnë të drejtën e tyre kushtetuese sepse të gjithë ne e kemi fatin në dorë për shtetin tonë, Kosovën tonë dhe të ardhmen”, tha Hoxha.