15:40 / E Martë, 09 Janar 2018 / indeksADMonline

Diana Avdiu e mrekullueshme në këtë fotografi (Foto)

Diana Avdiu është ish misi kosovar e cila ka kohë që e ka dorëzuar këtë çmim.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë të bukur dhe me stil.

Image result for diana avdiu

Ndryshe, Diana nuk është parë së fundi me projekte te reja dhe duket se nuk është shumë aktive./Indeksonline/

Temat: