19:21 / E Shtunë, 17 Mars 2018

Diana Avdiu ‘lë’ pa fjalë në fotosesionin e fundit (Foto)

Diana Avdiu është një nga femrat shqiptare që shquhet për thjeshtësinë dhe natyralitetin.
Me fytyrë të ëmbël e me linja thuajse perfekte trupore ajo gjithnjë qëndron në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline.


Ish-missi ndonëse jo shumë aktive në evente e emisione televizive, ajo është aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo në llogarinë e saj Instagram ka postuar disa fotografi, pjesë të një fotosesioni që ka realizuar e ku shfaqet plotë stil./Indeksonline/