09:21 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Diana Avdiu veshur kaq me stil, ju mahnitë (Foto)

Diana Avdiu është modelja e njohur shqiptare dhe ish misi kosovar e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shihet e mrekullueshme dhe me shumë stil. Ajo mbante veshur një pallto të gjerë të kombinuar me pantallona lëkure, çizme dhe çantë.

?

A post shared by Diana Avdiu (@thatdianaavdiu) on

Ndryshe, Dianës shumë rrallë i shohim grim të tepruar në fytyrë dhe ajo shquhet për pamjen e saj natyrale./Indeksonline/

Temat: