15:57 / E Enjte, 05 Prill 2018 / indeksADMonline

DiCaprio prezenton të dashurën, është 23 vjet më e re (Foto)

Leonardo DiCaprio është aktori më i njohur në botë, sidomos për rolet e tij që nga fëmijëria deri më tash.

Por sado që është stabil në profesion, jeta private e tij mbetet e paqëndrueshme e sidomos kur vjen puna të lidhjet e dashurisë.

Së fundmi DiCaprio është parë me një bukuroshe tjetër, që është 23 vjet më e re se ai. Camila Morrone është 21 vjeç dhe është futur tash vonë në skenën dhe botën e modelizimit.

DiCaprio është njëri nga aktorët që shfaqet më së shpeshti me femra në ekrane./Indeksonline/