22:16 / E Martë, 30 Qershor 2020 / indeksADMonline

Diego Costa shënon por në portën e gabuar

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen mes Barcelonës dhe Atletico Madridit.

Pas një këndore të Barcelonës, sulmuesi i Atletico Madrid, Diego Costa shënoi por në portën e gabuar, transmeton Indeksonline.

Katalunasve iu duhet fitorja ndryshe mund të përshëndeten me titullin./Indeksonline/