21:01 / E Shtunë, 14 Tetor 2017 / indeksADMonline

Digjet një kamion dhe dëmtohen disa lokale biznesi në Gllarevë të Klinës (Foto/Video)

Në orët e vona të mbrëmjes,  në fshatin Gllarevë të Klinës është djegur një kamion, ku për pasojë janë dëmtuar edhe disa lokale biznesi.

AktivPress mëson se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe zjarrfikësit.

Në bazë të informacioneve të siguruara nga gazeta, pos dëmeve materiale, nuk ka viktima as lëndime në njerëz./AktivPress

Video: Avni Pantina

Foto: Avni Pantina