17:52 / E Martë, 09 Gusht 2022 / AR

Digjet një veturë në autostradën Kaçanik-Prishtinë

Një veturë është përfshirë nga flakët para disa minutave në autostradën Kaçanik-Prishtinë.

IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Sipas pamjeve, një veturë e ndaluar në skaj autostradës është parë që ka marrë flakë.

Në vendin e ngjarjes ende nuk ka arritur Policia dhe zjarrfikësit./IndeksOnline/