21:55 / E Hënë, 15 Prill 2019

Digjet një veturë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, tek udhëkryqi i fshatrave të Lipjanit, Gadime-Llugaxhi është djegur një veturë.

Policia dhe zjarrëfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihet se nga çka është shkaktuar zjarri. Indeksonline do të ju mbajë të informuar rreth këtij rasti./Indeksonline/