18:10 / E Shtunë, 19 Shtator 2020

Dikur super yll, shikoni si është gjendja e tanishme e këngëtares së famshme!

Interpretuesja e hitit “Oops!…I Did It Again”, Britney Spears ka ndryshuar kaq shumë ndër vite.

✅[50+] Britney Spears - Android, iPhone, Desktop HD Backgrounds /  Wallpapers (1080p, 4k) (1280x800) (2020)

Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme, Britney Spears e cila dukshëm është larguar nga skena muzikore, shkruan IndeksOnline.

View this post on Instagram

🌹🌹🌹

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

38 vjeçarja, dikur kishte kaq shumë fansa, dhe projektet e saj muzikore pëlqeheshin kaq shumë në publik. Por, tanimë gjithçka ka ndryshuar për të.

Britney Spears - YouTube

Ajo duket kaq e thjeshtë, dhe jo në formë të mirë. /IndeksOnline/

The battle of Britney Spears | Duluth News Tribune
Britney Spears gets permanent restraining order against former manager -  Insider