22:53 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

Diona Fona sjellë ngjyrat e pranverës, e tëra në blu

Diona Fona është një nga këngëtaret më të veçanta dhe më simpatike shqiptare.

Ndonëse s’ka shumë vite që nisi karrierën, ajo mjaftë shpejt bëri famë dhe adhurues.

Por, krahas karrierës, këngëtarja shquhet edhe për stilin dhe bukurinë natyrale.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion, teksa shfaqet në një komplet blu, ku tregon edhe trupin e saj fantastik./Indeksonline/