13:51 / E Shtunë, 22 Shtator 2018

Ditë e vështirë për peshkatarin edhe pasi del nga uji

Një peshkatar ka përjetuar një ditë shumë të vështirë edhe pse ka dal nga uji me shumë valë.

Kjo për arsye se varkën e tij së bashku me mjetet e peshkimit, ai assesi nuk po mundet që t’i nxjerr nga uji shumë i rrëmbyeshëm.

Këtë e shohim në video që po qarkullon në rrjetet sociale, ku shohim peshkatarin të rrëzohet disa herë në tokë dhe të ngihet përsëri por prapë nuk mund ta nxjerr varkën nga uji.

Më poshtë gjeni videon./Indeksonline/

Temat: