13:31 / E Hënë, 15 Prill 2019

Ditëlindja e vajzës bën bashkë Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson për herë të parë pas tradhtisë

Ylli i serisë së famshme ‘Keeping Up With The Kardashians’ është takuar për herë të parë me ish të dashurin, Tristan Thompson që nga tradhtia.

Ditëlindja e parë e vajzës së tyre, True ka bërë bashkë ish çiftin e njohur të dielën që lamë pas, shkrum Daily Mail, transmeton Indeksonline.

34 vjeçarja dhe basketbollisti 28 vjeçari qëndroni në një distancë prej 2 metra derisa këndoni këngën e ditëlindjes për vogëlushen e tyre në mesin e  shumë të pranishmëve.

Khloe kishte kombinuar veshjen me vajzën e saj True, të dyja ato dukeshin plotë shkëlqim në veshje ngjyrë të kaltër të lehtë.

Kujtojmë që në muajin shkurt, Tristan u kap duke e tradhtuar Khloe me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner Woods./Indeksonline/