11:22 / E Enjte, 19 Prill 2018 / indeksADMonline

Djaloshi bA�n seks me nA�nA�n e cimerit: Ishte e mrekullueshme, por shoku im …

RrA�fimi i 22 vjeA�arit:

Ia kam parA� fotografitA� e familjes, shokut me tA� cilin e ndajmA� apartamentin bashkA�. Por, nuk isha i gatshA�m pA�r tA� parA� njA� brune 44 vjeA�are aq tA� bukur sa t`i merrte mendtA�. IshtA� nA�na e tij e cila njA� ditA� erdhi pA�r vizitA�.

Ata planifikuan tA� dilnin pA�r darkA� dhe mA� ftuan edhe mua, transmeton Indeksonline. PimA� aq shumA�, sa cimerit tim i “iku truri”. U kthyem nA� shtA�pi, e rahatuam nA� shtrat, ndA�rsa unA� dhe nA�na e tij bA�mA� kafe.

Ajo mA� tha se i ngjaja shumA� njA� ish-tA� dashuri tA� saj me tA� cilin mA� pas ishte martuar.

Nuk e di se si, por pA�rfunduam duke u puthur dhe ajo thjeshtA� mA� elektrizoi. Nuk jepem shumA� mbi vajzat por ajo ishte mA� ndryshe, transmeton Indeksonline.

Pas disa minutave ishim duke bA�rA� seks. Ishte e mrekullueshme. KA�shtu u takuam pA�r dy muaj A�do tA� hA�nA�.

Por, tani mA� kanA� mbaruar edhe justifikimet tek cimeri dhe ndjehem nA� faj pse nuk e kaloj ditA�n e pushimit mA� me tA�.

Tani brengosem se ai do tA� fillojA� tA� dyshojA�. Si t`ia bA�j?

PA�rgjigja e psikologes:

A�shtA� e vA�rtetA� qA� ju nuk jeni duke bA�rA� asgjA� tA� keqe meqA� tA� dy jeni tA� rritur, por kjo mund tA� duket e tmerrshme tek cimeri juaj, transmeton Indeksonline. Kjo nA�nkupton qA� nA�se e vazhdoni kA�tA� lidhje, duhet tA� jetA� diA�ka shumA� serioze.

Nuk A�shtA� plan i mirA� ta humbA�sh shoqA�rinA� pA�r njA� lidhje qA� shkon e vjen, pa marrA� parasysh se sa i mirA� mund tA� jetA� seksi.

Sado-kudo, ti dhe nA�na e cimerit tA�nd keni shumA� vite diferencA� dhe mbi tA� gjitha, kjo po tA� bA�n ty qA� tA� gA�njesh dhe tA� tA� mungojnA� ditA�t me shoqA�rinA�, transmeton Indeksonline.

Tregohuni i matur dhe diskutoni me tA� dashurA�n tuaj se ku po ju A�on kjo lidhje./Indeksonline/