14:33 / E Diele, 02 Prill 2023 / LB

“Do ta fitoj për ty”/Momente romantike mes çiftit Luiz-Kiara

Momente romantike ka pasur mbrëmjen e djeshme mes çiftit Kiara-Luiz.

Ata kanë kaluar natën së bashku duke i shprehur njëri tjetrit mallin dhe lumturinë që janë sërish bashkë.

Duket se tashmë janë më afër se kurrë me njëri tjetrin.