22:20 / E Mërkurë, 13 Tetor 2021 / AD

Do ta largoj nga vetja/ Paloma ndihet e zhgënjyer nga Donaldi

Mbrëmë Paloma u zgjodh si një ndër të preferuarat e publikut në “BBV”.

Ajo tha se ky vlerësim nuk është pritur aspak mirë nga Donaldi dhe reagimi i tij e ka zhgënjyer jashtë mase, shkruan Indeksonline.

“Në momentin që u nominova, që u votova nga publiku si person favorit…mund ta prisja nga Semi, nga x, y që realisht nuk kam afrimitet ose muhabet, por një ndër personat që e njihja dhe jashtë ishte Donaldi. E bënte atë fytyrë…i thashë pse ti nuk e prisje që do më zgjidhte publiku mua, jo tha nuk e prisja. A e di sa më ka vrarë ajo pjesë…ma tha Semi që nuk e prisja për ty, po nuk më erdhi keq, por nga Donaldi….Kam vënë re që personat që i ndjen të rrezikshëm do t’i piketoj si personat që do t’i largoj nga vetja”, u shpreh ajo./Indeksonline/