17:09 / E Hënë, 23 Mars 2020

Doktori i famshëm: Bëni seks gjatë kohës së izolimit për të qëndruar të shëndetshëm

Doktori i famshëm i televizionit, Dr Oz ka thënë që aktiviteti seksual me partnerin tuaj gjatë izolimit mund të ju largojë nga depresioni.

Doktori sugjeroi këtë teknik unike që sipas tij do të shërbej për qetësim në këtë situatë, transmeton IndeksOnline.

Dr Oz tha për TMZ që koha në izolim mund të ndikoj që të rritet depresioni dhe marrëdhëniet në çift mund të jenë zgjidhje për këtë situatë.

Po ashtu ky doktor sugjeroi që kohën ta kaloni duke lexuar apo edhe mësuar ndonjë gjuhë të re./IndeksOnline/.