15:02 / E Premte, 24 Janar 2020

“Dolly Parton”, sfida që po i çmend yjet e huaja dhe vendore

Së fundi te të famshmit botërorë është përhapur një challenge, ku publikojnë 4 fotografi.

Katër nga fotografitë, janë të ndryshme, shkruan Indeksonline.

E gjitha filloi të martën kur 74-vjeçarja, Dolly Partoni ndau një postim në Instagram të katër fotove të kundërta të vetes që do të ishin foto të përshtatshme të profileve për platforma të ndryshme të mediave sociale: LinkedIn, Facebook, Instagram dhe Tinder.

Këtë challenge, po e bëjnë edhe yjet e huaja, por kanë filluar edhe yjet vendore./Indeksonline/

Mos i humb