16:07 / E Premte, 16 Prill 2021 / A. M.

Don Xhoni arrin klikime rekord në TikTok – tani ka një kërkesë!

Don Xhoni vazhdon të ketë po të njëjtin intensitet të suksesit si në kohën kur u quajt “Fenomeni i karantinës”.

Don Xhoni ka qenë mjaft aktiv më projekte të reja muzikore,  teksa këto të fundit janë bërë edhe virale në rrjete sociale.

Në rrjetin social Tiktok, ai ka arritur mbi 312 milionë klikime dhe tani ka një kërkesë.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai shkruan “TikTok ku janë paratë e mia”, tani që rrjeti social është monetizuar.