10:41 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Dorina Mema “shokon”: Ti je shumë i bukur… (Foto)

Dorina Mema është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në Shqipëri.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me bikini të bardha dhe nënë shoqërinë e një papagalli me shumë ngjyra.

“Ti je shume i bukur, une jam me i bukur se ty, a bejme nje foto bashke? (Johny Bravo)” ka shkruar Dorina në këto imazhe.

Ndryshe, Dorina kishte vendosur edhe një trëndafil në maje të kokës kombinuar dhe me syze./Indeksonline/