18:42 / E Enjte, 21 Maj 2020 / indeksADMonline

Drake ka një mesazh për Kylie Jenner në këngën e re

Një bashkëpunim i papublikuar me Future u lansua ndërsa Drake ishte ‘live’ në Instagram ku ai e quante Kylie Jenner pjesën e tij anësore.

Drake lansoi mixtape e ri Dark Lane Demo , por, ai tashmë është duke ngacmuar një këngë të këngëve të tjera të papublikuara. Gjatë lidhje të tij në Instagram  me OVO Mark, ka lansuar një këngë të padëgjuar më herët.

Edhe një herë duke u shfaqur në ekranin e drejtpërdrejtë të OVO Mark, Drake goditi detyrat e DJ. Ai luajti disa nga materialet e tij tashmë të publikuara, madje luajti njhë këngë që është në bashkëpunim me Future, ku ai i referohet lidhjeve me supermodele.

Në fakt, ai madje duket se i referon thashethemet që e kanë ndjekur atë për vitin e kaluar , duke e quajtur Kylie Jenner “copën anësore” të tij.

“Po, unë jam një urrejtës për shoqërinë / dobësirë e vërtetë, Kylie Jenner kjo është një pjesë anësore / Po, unë kam 20 Kylies.

Në të njëjtën rrugë, dueti i reperëve superstar mburret për cilësinë e grave që ata janë në gjendje të tërheqin. “Po, unë kam 20 Kendalls të mallkuara/ Po, unë kam 20 ‘Fiks’ Gigis,”, thotë ai në këngë gjithashtu.

Kujtojmë që pas thashethemeve të vitit të kaluar Kylie Jenner dhe Drake deklaruan se janë miq./Indeksonline/