09:17 / E Martë, 21 Gusht 2018

Drake viziton 11 vjeçaren në spital për këtë arsyeje (Foto)

Ende nuk e dimë nëse ‘Kiki’ e donë por sigurisht që i ka pëlqyer “Kiki Challange” i vajzës 11 vjeçare pasi që i bëri një vizitë në Chicago, transmeton Indeksonline.

Reperi Drake u ndal në spitalin e fëmijëve në Chicago për të takuar vajzën 11 vjecare, Sofia Sanchez, e cila të shtunën festoj ditëlindjen e saj dhe si dëshirë kishte të takonte reperin.

Ajo mori vëmendjen e Drake kur postoj videon duke bërë “Kiki Challange” . Sofia është në spital për arsyeje që ka probleme me zemër dhe i duhet një transplantim i zemrës. /Indeksonline/