08:21 / E Premte, 05 Qershor 2020

Drejtori i AKI-së,raporton para deputetëve

Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI) do të mbajë mbledhje sot në orën 10:00.

Në këtë mbledhje do të raportojë drejtori i AKI-së, Kreshnik Gashi.

Gashi në këtë mbledhje pritet të tregojë për gjendjen e sigurisë gjate periudhës se pandemisë dhe situatën aktuale./IndeksOnline/

Mos i humb