09:50 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Drenicaku dhe Hetemi me vendime të rëndësishme

Janë ndër personazhet më të dashura për publikun. Me rolet e tyre në serialin “O Sa Mirë” kanë arritur të rrëmbejnë simpatinë dhe dashurinë e audiencës. Ndërsa çdo lëvizje e tyre komentohet dhe pëlqehet nga ana e fansave të tyre, shkruan Indeksonline.


Jeton Zogiani dhe Fisnik Ademi sot ditën e kanë nisur duke pirë kafe në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa këtë moment e kanë ndarë dhe me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. Por takimi i tyre duket se ka rezultuar i suksesshëm, pasi që ata kanë shkruar : Do vendime të rëndësishme i morëm./Indeksonline/