75 Mall Live Search
22:09 / E Premte, 06 Korrik 2018 / indeksADMonline

Drenicaku e ‘shkulë’ boksin në Ulqin, shikojeni videon

Mbrëmja në plazhin e Ulqinit mbetet padyshim atraksioni më i mirë për të rinjtë shqiptarë. Përpos kafiterive dhe lokeve të natës, disa prej kosovarëve shfrytëzojnë edhe lojëra të ndryshme që gjenden rreth plazhit.

Në një video të dërguar në “Indeksonline” shihet një drenicas i cili godet fuqishëm boksin. Mirëpo, pronari i këtij mjeti nuk pati punë më atë natë.

Për më shumë, shikojini pamjet: