23:18 / E Enjte, 22 Korrik 2021 / Ç.Q

Drita pas barazimit historik: Kemi edhe 90 minuta për të luftuar e besuar

Klubi i Dritës sonte ka arritur një barazim historik me rezultat 0:0 kundër Feyenoordit në stadiumin “Fadil Vokrri”, në ndeshjen e parë kualifikuese.

Pas barazimit historik, Drita me anë të një postimi ka thënë se e gjithë kjo histori i takon djemve bardh e kaltër, transmeton Indeksonline.

“Feyenoord nuk kalon, INTELEKTUALËT dhezin DRITËN! Jemi ne ata të cilët shkruajmë histori të parët. Feyenoord nuk arrit të na mposht, dhe e gjithë kjo histori ju takon djemve bardh e kaltër! Kemi edhe 90 minuta për të luftuar e besuar!!! Forca DRITA!”, u shprehë klubi nga Gjilani./Indeksonline/