10:16 / E Mërkurë, 27 Janar 2021 / OSH

Dua Lipa e “djeg lojën” me këtë selfie

Dua Lipa duket se nuk e ka aspak xheloz të dashurin e ri. Jo së paku bazuar në fotot e fundit që po i publikon ajo në rrjetet sociale.

Selfie e fundit është vërtet “hot” dhe ka qenë një relaks për fansat.

Dua shfaqet me telefon para pasqyrës, duke pozuar me trupin gjysmë të zhveshur.

Më pas, shqiptarja ka dalë me një qen të zi në shëtitje, duke nxjerr foto të reja jo aq atraktive sa ajo para pasqyrës./Indeksonline/